DRIFTSINNTEKTER (x1000 DKK)
OVERSKUDD (x1000 DKK)
ANSATTE
G4S Security Services A/S
Regnskapstall (x1000 DKK)
| Regnskapstall | 2024/12 | 2023/12 | 2022/12 |
| Driftsinntekter |
1 464 200
|
1 451 400
|
1 350 600 |
| Resultat før skatt |
43 200
|
60 500
|
56 700 |
| Sum eiendeler |
752 000
|
781 200
|
680 800 |
| Omløpsmidler |
341 300
|
368 600
|
323 300 |
| Kortsiktig gjeld |
395 400
|
424 200
|
336 300 |
| Egenkapital |
208 300
|
213 000
|
204 300 |
| - aksjekapital |
100 500
|
100 500
|
100 500 |
| Antall ansatte (middeltall) |
1 000
|
1 000
|
1 000 |
Nøkkeltall
| Regnskap | 2024/12 | 2023/12 | 2022/12 |
| Soliditet |
27,7%
|
27,3%
|
30,0% |
| Driftsinntekter pr. ansatt |
1 464
|
1 451
|
1 351 |
| Overskudd i prosent av driftsinntekter |
3,0%
|
4,2%
|
4,2% |
| Totalkapitalrentabilitet (ROA) | |||
| Likviditetsgrad |
86,3%
|
86,9%
|
96,1% |
| Egenkapitalrentabilitet (ROE) |
20,7%
|
28,4%
|
27,8% |
| Endring driftsinntekter |
12 800
|
100 800
|
91 500 |
| Endring driftsinntekter % |
1%
|
7%
|
7% |
| Endring ant. ansatte |
0
|
0
|
0 |
| Endring ant. ansatte % |
0%
|
0%
|
0% |
Samlet verdi av offentlig salg
| Regnskap | 2024/12 | 2023/12 | 2022/12 |
| Samlet verdi av offentlig salg |
0
|
0
|
0 |
Regnskapstallene er omregnede til aktuell valuta ifølge kursen pr. regnskapsdato. Kilde for valutakurser: Sveriges Riksbank
Regnskapsopplysningene er innhentet direkte fra bedriftene eller fra Creditsafe.